Dlaczego warto nas wybrać

ALUCOR Andrzej Pawłowski
NIP 6650025143
mobile: +48 724 468 405
email: biuro@alucor.pl

Kompleksowa usługa

Często pierwszy kontakt z Klientem mamy tuż po pojawieniu się pomysłu aby zbudować własny dom. Na tym etapie podpowiadamy co jest możliwe, jakie możemy osiągnąć parametry techniczne, jakie są relacje cenowe. Jeśli inwestor wybierze aluminium, wspólnie z architektem dobierzemy najlepsze rozwiązania.

Współpraca z architektami

Współpracujemy szeroko z architektami, dostarczając im wiedzy o możliwościach, parametrach i nowych rozwiązaniach. Włączamy się w pracę nad projektem już na jego wczesnych etapach, i pozostajemy w drużynie aż do zakończenia budowy.

Szeroka gama systemów

Korzystamy z rozwiązań dużej grupy renomowanych dostawców profili aluminiowych, nowoczesnego szkła i niezawodnych okuć. Najwyższej jakości materiały montażowe gwarantują pełną szczelność i wysokie parametry cieplne.

Zaangażowany zespół

Projektowanie, produkcja, montaż i obsługa posprzedażowa. Dobra współpraca tych obszarów, codzienna wymiana doświadczeń, tworzą podstawę do systematycznego doskonalenia, tak aby z każdym dniem podnosić jakość naszych produktów.

Wsparcie techniczne

Służymy pomocą i radą inwestorom, architektom, firmom budowlanym. Na każdym etapie procesu budowlanego. Bez względu na porę dnia. Naszą pasją są okna i drzwi aluminiowe i z przyjemnością dzielimy się wiedzą o tych wspaniałych produktach.

Gwarancja

Nasze produkty są przeznaczone do wieloletniego bezawaryjnego użytkowania. Stosujemy okucia wyłącznie renomowanych producentów. Lakierowanie proszkowe i anodowanie to bardzo trwałe technologie umożliwiające udzielanie nawet 20-to letniej gwarancji na powłokę profili.