Dlaczego mam wybrać okna aluminiowe ?

24.02.2020

Dlaczego mam wybrać okna aluminiowe ?

Najczęstszym powodem aby do nowobudowanego domu wybrać okna aluminiowe są ich wymiary. Jeśli w Twoim nowym domu okna mają mieć wymiary niewielkie i średnie to okna PVC prawdopodobnie spełnią oczekiwania i raczej nie będziesz skłonny zainwestować nieco więcej w okna aluminiowe pomimo wielu innych ich zalet. Jednak jeśli marzysz o oknach bardzo wysokich, bardzo szerokich to aluminium potrafi spełnić takie marzenie.

Kolejnym powodem, równie ważnym, jest wieloletnia trwałość powłok lakierowanych i anodowanych. Jeśli dom znajduje się niedaleko od morza lub w sąsiedztwie dużegu ruchu ulicznego, możemy także zaoferować powłoki o podwyższonej trwałości z gwarancją nawet na 20 lat.

Dostępna kolorystyka i dostępne wykończenia powierzchni okien aluminiowych są nieprównywalne z jakimkolwiek produktem konkurencyjnym. Dowolny kolor lakieru z palety RAL, anodowanie w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, lakiery strukturalne a nawet unikatowa paleta Les Couleurs® Le Corbusier pozwalają realizować nawet najambitniejsze pomysły wyjatkowych domów z wyjątkowymi oknami.